"Nejtemnější chvíle nastává vždy před úsvitem." Alchymista - Paulo Coelho

Slohovka

11. března 2010 v 22:47 | Katush-ka |  Moje
Klasická hodiny češtiny - až na to, že jsme dostali za úkol sepsat slohovku na docela nezáživné téma. Tak jsem psala a psala až z toho vzniklo to, co si můžete přečíst níže ...


Jsou to už skoro čtyři roky zpátky, ale přesto se na ten den pamatuji dodnes a úplně přesně. Nikdo z mého okolí netušil, co všechno ten jeden den v mém životě změní. Nikdo si nedokázal představit co krásného začne a kolik zážitků a správných lidí mi připíše do srdce. Všechno to začlo takovým kouskem šedého papíru s oranžovými okraji - lístek do divadla, v té době jsem už pravidelně do divadla chodila, ale tenhle lístek, který mám schovaný dodnes, a který si možná nechám zarámovat, mi z velké části obrátil celý život.

Po jednom představení následovalo pár dalších, až přišlo to jedno, které všechno obrátilo. V tom "osudném" představení mne zaujala jedna zpěvačka, či herečka, ono je to asi vlastně jedno. Pohledala jsem na internetu a zanedlouho mi přišla milá odpověď. Už v té době jsem znala pár lidí, kteří této divadelní vášni propadli také a vlastně oni mě přemluvili,abych se s tím člověkem sešla. Z mailů jsme se přesunuli k docela pravidelným schůzkám, díky bližší spolupráci jsem se dostala i dál, začala jsem trochu poznávat divadlo i z té druhé strany. Ze strany zákulisí, poznávat další umělce, kteří mě každé představení jakoby nabíjeli energií a pozitivní náladou. Poznávat mnoho dalších příznivců divadla, kterých je opravdu dost. Bohužel kvůli nadměrnému množství práce, které ta "první" osoba měla, jsme se přestaly stýkat tolik, jak tomu bylo dříve. Moje návštěvy internetových stránek některých umělců byly stále častější a naše diskuze na stránkách s jejich příznivci se časem přesunula i na osobní setkání. Z obyčejných setkání se vyvinuly docela dobré přátelské vztahy. Možná díky jednomu tomuto přátelskému vztahu jsem blížeji poznala další umělkyni z divadla. Baletku, která na první pohled působí velice mile a když ji člověk pozná časem zjstí, že je to člověk s velkým a dobrým srdcem.
Jsou tací, kteří by těmhle setkáním nikdy nevěřily, já jim prostě od jisté doby věřím. Díky jednomu nevinnému divadelnímu představení jsem poznala mnoho skvělých lidí, na kterých mi záleží, a na kterých mi bude záležet navždy. Našla jsem mezi nimi mnoho dobrých přátel, bohužel jsem stihla potkat i mnoho podrazů a nástrah, ale ti, kteří dovedou podrazit, za to přátelství asi nestáli. Našla jsem si prostě ten nejkrásnější koníček, který snad nikdy nezradí, každé představení je prostě jiné, vždycky překvapí. Moji známí známí vždy s ochotou přijmou moji návštěvu v zákulisí. V divadle jsem našla takovou útěchu proti starostem, alespon na chvíli možnost útěku z reality. Prostě jen to nejlepší, čehož se nikdy nevzdám, protože když se do toho člověk zamiluje, tak se tohoto koníčku jen tak nevzdá! Není to jeden jedinný zážitek, ale mnoho úžasných zážitků, které jsou spojeny do krásného období a ještě krásnějších vztahů.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Miri Nikolaj Miri Nikolaj | Web | 18. března 2010 v 22:10 | Reagovat

Naprostá nádhera, fakt je to krásný a každý slovo naprostá pravda - tohle se ti vážně moc povedlo :-)

2 Eva- Notička Eva- Notička | E-mail | 24. března 2010 v 9:50 | Reagovat

Skvělé! Krásně se to čte! Určo to bylo za 1! :-)  ;-) Zdravím a přeji hezký den!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama